دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1280.8
مظنه1,585,500
18 گرم366,000
ارزش سکه3,572,132
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,081,000
نیم2,156,000
ربع1,306,000
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر اعلام کرد:

تهران در انتظار بزرگترین رویداد طلایی کشور

سایت طلا : دهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران روز چهارشنبه 13دیماه با حضور بیش از 170 شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

"سیدحجت شفائی" رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در گفتگو با سایت طلا، درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته که از آن به عنوان بزرگترین رویداد طلایی کشور یاد می شود از 13 الی 16 دیماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان رشد 30 درصدی نمایشگاه طلا و جواهر امسال نسبت به سال گذشته افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 12هزار متر مربع و در دو سالن 9-8 و 11-10 برگزار خواهد شد، و امسال برای اولین بار سالن ابزار و تجهیزات طلاسازی در سالنی مجزا و در کنار سالن طلا و جواهرات قرار داده شده است.

شفایی در مورد شرکت کنندگان در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: در دهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران 170 شرکت داخلی و 6 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، ترکیه و سوئیس حضور دارند و آخرین محصولات و دستآوردهای خود را در زمینه صنعت طلا و جواهر در معرض نمایش قرار خواهند داد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ضمن دعوت از همه فعالان و صنعتگران طلا و جواهر و همچنین از رؤسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور برای بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد: نمایشگاه محل مناسبی برای تعامل و انتقال تجربیات جدید است و امیدواریم اعضاء این صنف و صنعت با حضور در این نمایشگاه ضمن ایجاد شور و نشاط  در آن به رشد و ارتقاء صنعت طلا و جواهر کشورمان کمک کنند.

گفتنی است دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته از 13 الی 16 دیماه از ساعت 9 صبح لغایت 5 بعدازطهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان این صنعت خواهد بود.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا