دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1281
مظنه1,581,500
18 گرم365,000
ارزش سکه3,563,120
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,066,000
نیم2,156,000
ربع1,306,000

قیمت طلا آماده ثبت نخستین روند صعودی هفتگی در یک ماه اخیر است

سایت طلا : قیمت طلا در مبادلات امروز جمعه با تغییر چندانی نسبت به روز گذشته روبرو نشده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، نگرانی های مربوط به وضعیت طرح اصلاحات مالیاتی آمریکا فشار زیادی را بر ارزش دلار وارد کرده و این مساله موجب شده است تا قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز جمعه با تغییر چندانی روبرو نشود.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا امروز به 1254 دلار رسیده است. قیمت این فلز گرانبها در مبادلات روز پنجشنبه با کاهش 0.2 درصدی ر وبرو شده بود. البته قیمت طلا در حال ثبت نخستین روند صعودی هفتگی در یک ماه اخیر قرار دارد.

پس از نشست روز گذشته بانک مرکزی اروپا و اعلام این تصمیم که این بانک همچنان قصد دارد سیاست های انبساطی پولی را ادامه دهد، ارزش یورو در بازارهای بین المللی با کاهش روبرو شده است.

نگرانی ها نسبت به وضعیت طرح اصلاحات مالیاتی دولت آمریکا نیز موجب کاهش ارزش دلار در روزهای اخیر شده است.

شاخص سهام در بازارهای آسیایی در مبادلات امروز جمعه با افزایش روبرو شده است. 2 سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکایی همچنان بر لزوم اجرای تغییرات در طرح مالیاتی دولت ترامپ تاکید دارند و این مساله آینده این طرح را با چالش جدی روبرو کرده است.

بانک مرکزی اروپا در نشست روز گذشته خود تاکید کرده است که همچنان به تزریق پول به اقتصاد منطقه یورو ادامه خواهد داد. هنوز نگرانی های زیادی نسبت به رشد اقتصادی و نرخ تورم کشورهای عضو یورو وجود دارد.

تازه ترین آمارهای اقتصادی نشان می دهد که خرده فروشی در آمریکا طی ماه نوامبر بیشتر از انتظارات اولیه افزایش یافته است.

این مساله می تواند نشانگر افزایش رشد اقتصادی آمریکا طی ماه های اخیر باشد. فدرال رزرو آمریکا نیز در نشست اخیر خود نرخ بهره را افزایش داده است. به نظر می رسد بهبود اوضاع اقتصادی زمینه لازم برای افزایش بیشتر نرخ بهره در سال 2018 میلادی را فراهم کرده است.

ادامه نگرانی ها نسبت به مذاکرات برگزیت و تبعات احتمالی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا نگرانی های زیادی را به وجود آورده است.  

بانک مرکزی انگلیس نیز در تازه ترین نشست خود نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده است.

طی ساعات آینده آمارهای مهم اقتصادی آمریکا، منطقه یورو منتشر خواهد شد و این آمارها می تواند تاثیر زیادی بر روند قیمت طلا و نرخ ارز داشته باشد. وضعیت تقاضای فیزیکی در بازارهای نوظهور نیز تاثیر زیادی بر قیمت طلا دارد.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
10 11

سکه باز میگه :

تاریخ: 1396/09/24 ساعت 18:38
یه مقداری روی نمودار یک ساله طلا بررسی کردم من فکر می کنم طی دو سه ماهه آینده با مقدار خوبی افزایش مواجه بشه. حیف فعلاً پولش نیست بخرم

10 8

جوجه پاییز میگه :

تاریخ: 1396/09/24 ساعت 14:16
سلام به همه دوستان عزیز.سقف انس ۱۲۶۰ است.با برخورد به این سقف ،انس،تامحدوده ۱۲۲۹_۱۲۲۱ریزش خواهد کرد. وقتی انس صعودی است که با قدرت ۱۲۶۰ رابشکند.که فعلا انس برای پرش نیاز به دیدن رخ ۱۲۲۹ را دارد.

10 13

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/09/24 ساعت 12:44
برخی به من میگن چرا نظر نمیدهی
قبلا هم گفتم به صورت پله ای فقط خرید توصیه میشود
از هر کاهشی جهت خرید استفاده شود تا در بلند مدت به سود رسد

7 3

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1396/09/24 ساعت 22:39
سلام،،استاد عزیز،،جنابعالی در زمان خرید خوب نظر اراءه مینایید،،،،امازمان فروش را اعلام نمی کنید،،،همه اش هم میگویید پله ای بخرید ،،با چه سرمایه ای خرید بزنیم،،،باید فکر کنم نفری ۲۰ میلیارد تومان داشته باشیم که فقط بخریم،،،بیشتر کسانی که در سایت فعالند بیش از ۳۰۰ میلیون سرمایه ندارن ..اگر داشتند یا مغازه دار بودند ،،،یا از صبح تا شب سر شون تو سایت نبود،،،پس همه ی ما سرمایه ی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیونی داریم،،


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا