دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).
حضور پرشور اهالی صنف طلا و جواهر در انتخابات؛

آیت محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران شد

سایت طلا : در انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران که امروز با حضور گسترده اعضاء این صنف برگزار شد، «آیت محمدولی» با کسب حداکثر آراء به عنوان رئیس جدید اتحادیه طلا و جواهر تهران تعیین شد.

به گزارش سایت طلا صبح امروز هتل فردوسی تهران شاهد حضور بی سابقه اعضاء صنف طلا و جواهر بود تا هیئت مدیره جدید این اتحادیه را انتخاب کنند. انتخاباتی که نتیجه آن ریاست «آیت محمدولی» بر اتحادیه طلا و جواهر تهران بود.

همچنین در این انتخابات از میان سه گروه رقیب، «ائتلاف میثاق تلاش و امید» با کسب برتری بیشترین کرسی اتحادیه طلا و جواهر را از آن خود کرد.

در انتخابات امروز اتحادیه طلا و جواهر که بیش از نیمی از اعضاء صنف طلا و جواهر تهران شرکت کرده بودند، از مجموع  1517 رأی اخذ شده "آیت محمدولی" با کسب 967 رأی رئیس این اتحادیه، "مسعود یزدانی" با 666 رأی، نائب رئیس اول این اتحادیه، "محمد کشتی آرای با 644 رأی " نائب رئیس دوم، " نادر بذرافشان" 558 رأی، " داوود سلمانیان" 533 رأی، " ایوب اکبری پور" 489 رأی، و "سیدقوام الدین امین" با کسب 417 رأی به عنوان اعضاء هیئت مدیره این اتحادیه انتخاب شدند.

همچنین "عباس مسعودی" با 391 رأی، " شاهین نقره چی" با 376 رأی و " باقر رحیمی وثوق" با 347 رأی به عنوان اعضاء علی البدل منتخب گردیدند.

گفتنی است در این دوره از انتخابات " سیدمحمود فضل آذر شربیانی" با کسب 610 رأی به عنوان بازرس هیئت مدیره انتخاب شد.

سایت طلا، ضمن تبریک حضور پرشور اعضاء صنفی در این انتخابات، به هیئت مدیره جدید نیز تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای ایشان از خداوند متعال خواستار است.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا