دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).
کشتی آرای اعلام کرد:

اعضاء برای رأی دادن کارت ملی خود را به همراه داشته باشند/ انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد

سایت طلا : رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان روال برگزاری انتخابات این اتحادیه حضور حداکثری را موجب قدرت صنف طلا و جواهر عنوان کرد.

محمد کشتی آرای در رابطه با انتخابات اتحادیه طلا و جواهر به سایت طلا گفت: روند انتخابات این اتحادیه از روزهای اول با یک نظم خاصی در اطلاع رسانی همراه بود و در مراحل مختلف به صنف اعلام شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی کاندیداهای انتخابات اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در این جلسه که با حضور مسئولین سازمان صنعت معدن و تجارت برگزار شد کاندیداها با قوانین و مقررات و آئین نامه ها آشنا شدند و در مورد نحوه برگزاری این انتخابات توجیهات لازم صورت گرفت.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان الکترونیکی بودن این انتخابات افزود: برای رأی دادن همراه بودن جواز کسب لازم نیست و همکاران فقط کارت ملی خود را برای رأی دادن به همراه داشته باشند، همچنین در انتخابات تنها صاحبان جواز مجاز به شرکت در انتخابات هستند و کسانی که کارت مباشرت و یا کارت وکالت از صاحب جواز و یا افراد وابسته مجاز به رأی دادن نمی باشند.

کشتی آرای واجدین شرایط رأی دادن در انتخابات اتحادیه طلا و جواهر را نزدیک به 3 هزار نفر در تهران اعلام کرد و گفت: ازاین تعداد حداقل باید یک سوم در انتخابات حضور داشته و رأی دهند تا این انتخابات به رسمیت برسد، و امیدواریم در این انتخابات یک روند مثبت و خوبی را داشته باشیم و برگزاری این انتخابات با نظم و انضباط و با اخلاق تؤام بوده و همه کاندیداها در عین رقابت بعد از این هم رفیق و همکار باشند.

وی به همه اعضاء صنفی توصیه کرد تا با حضور حداکثری در این انتخابات این صنف را  تقویت کرده و برای ایجاد پشتوانه ای قوی و آینده صنفشان برای ساعاتی وقت خود را به این امر اختصاص دهند.

گفتنی است انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران روز دوشنبه هشتم آبانماه از ساعت 10 الی 14 در هتل بزرگ فردوسی واقع در خیابات فردوسی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
2 4

casra میگه :

تاریخ: 1396/08/06 ساعت 23:36
سلام،،،باز دو ریال قیمت رفت بالا همه فاز خرید صادر نمودند،،،


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا