دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).

فرمانده جدید بسیج صنف طلا و جواهر معرفی شد

سایت طلا : ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج صنف طلا و جواهر در محل این اتحادیه و با حضور مسئولین نظامی و انتظامی و فعالان این صنف برگزار شد.

فرمانده جدید بسیج صنف طلا و جواهر معرفی شد

به گزارش سایت طلا، طی مراسمی که ظهر امروز در اتحادیه طلا و جواهر تهران برگزار شد "عباس تقی زاده" به عنوان فرمانده جدید بسیج صنف طلا و جواهر تهران معرفی شد.

 در این مراسم که با استقبال و حضور پرشور اعضاء و فعالان صنفی و حضور جانشین فرماندهی بسیج اصناف تهران بزرگ "سرگرد کاکاوندی" و مسئولین انتظامی بازار تهران همراه بود، "حاج حمید پویا" فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهید صفارهرندی، "سید تقی حسینی" فرمانده پیشین بسیج صنف طلا و جواهر را فردی خدمتگذار دانست، و برای فرمانده جدید این پایگاه در راستای مأموریت محول شده آرزوی موفقیت کرد.

وی "تقی زاده" فرمانده جدید صنف طلا و جواهر را فعال و با انگیزه معرفی کرد که دارای قابلیت های مؤثری در این جایگاه است، و ابراز امیدواری کرد این پایگاه در راستای فرامین مقام معظم رهبری و دستورالعمل نیروی مقاومت بسیج به رشد و ارتقاء دست یابد.

"محمد کشتی آرای" رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز در این مراسم ضمن اشاره با جایگاه والای بسیج و همکاری این اتحادیه با این پایگاه از زحمات فرمانده اسبق بسیج اتحادیه طلا و جواهر تقدیر و تشکر، و به فرمانده جدید آن تبریک و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است در انتهای این مراسم ضمن اهداء لوح تقدیر و هدیه به فرمانده پیشین بسیج صنف طلا و جواهر، حکم فرماندهی جدید این پایگاه به عباس تقی زاده اعطاء شد.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا