سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

برگزاری نخستین نشست تشکیل کارگروههای تحصصی در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر

سایت طلا: روز گذشته با حضور اعضاء و کارشناسان رسانه ای اولین نشست تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی برای دوره جدید در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تشکیل شد.

برگزاری نخستین نشست تشکیل کارگروههای تحصصی در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا، عصر دیروز اولين نشست پيرامون تشكيل كميته ها وكارگروه هاي  تخصصي اتحاديه توليد كنندگان وصادركنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگهاي قيمتي ايران  درمحل این اتحاديه جهت دوره جدید برگزار شد.

  دراين نشست اعضاي اتحاديه كه جهت حضور دركميته ها و كارگروه ها اعلام آمادگي نموده بودند حضور داشتند و پيرامون مشكلات و موانع و فرصتهاي توليد و صادرات به بحث و گفتگو پرداختند.

در این مراسم "سید حجت شفایی" رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با اشاره به رشد صنعت طلا و جواهر در جهان و سود آوری آن مشارکت جمعی در پیشبرد اهداف این اتحادیه و رشد صنعت طلا و جواهر کشور تأکید کرد.

وی با تقدیر و تشکر از همه مسئولین و اعضاء کارگروههای قبلی افزود: اتحادیه زمانی به رشد و موفقیت خواهد رسید که همه اعضاء آن با حضور در کمیته ها به رشد و ارتقاء این اتحادیه و صنعت کمک کنند.

شفایی در ادامه نقش رسانه ها در انعکاس اخبار و پتانسیل های این صنعت بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: رسانه ها در انتشار عملکرد اتحادیه و این صنعت جایگاه ویژه ای دارند و بدون رسانه هیچ یک از عملکرد اتحادیه دیده نمی شود.  

در این مراسم حضار ضمن ایراد سخنانی با تشكيل كميته ها و كارگروه ها موافقت نموده و مقررگردید در اسرع وقت اين مهم انجام پذيرد.

گفتنی این اتحادیه در دعوتی از کلیه اعضاء این اتحادیه كه مايل به مشاركت و حضور در کارگروهها و کمیته های تخصصی هستند خواست با اتحاديه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با شماره ٥ -٦٦٣٤٠٠٩٤ تماس حاصل نموده تا در جلسه دوم از ایشان دعوت بعمل آيد.

انتهای پیام       
نظرات
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
7 1

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/07/20 ساعت 04:24
با سلام خدمت دوستان
عزیزان بنده بارها نظر خود راجع به قیمت دلار را در همین سایت عرض کرده ام. ولی اینکه واقعا" محقق شود یا خیر را نمیشود بصورت قاطع و صددرصد گفت. توجه داشته باشید حتی سایتهای معتبر نیز قیمتها را بر اساس پارامترهایی پیش بینی میکنند. . لپ کلام اینکه پیش بینی ها بر اساس رفتارها و اتفاقات و آمارها و ارقام و در حوزه های سیاسی و اقتصادی و حتی اجتماعی رخ میدهد. و هرچه اطلاعات اقتصادی - سیاسی و اجتماعی شما زیاد باشد میتوانید پیش بینی هایی را بکنید . و با در نظر گرفتن احتمالات است که اظهارنظرها و رفتارها شکل میگیرد.
مثال : قیمت ارز در آینده
احتمالاتی که باعث گران شدن میشود عبارتند از :
سخنرانی ترامپ و اعلام پایبندی و یا عدم پایبندی ایران در برجام ( عدم پایبندی = احتمال بالا )
اینکه آیا قیمت جهانی نفت گران میشود یا ارزان ( ارزان میشود - احتمال بالا )
واکنش دیگر اعضا 5+1 به سخنان ترامپ ( فعلا" از برجام حمایت میکنند - احتمال پایین )
کسانی که سپرده های خود را بدلیل کاهش سود از بانک گرفته اند آیا اقدام به خرید ارز میکنند؟ ( متوسط)
و اتفاقات دیگر .
و برای پیش بینی باید برای هر کدام از گزینه ها ی احتمال زیاد و کم و.. را در کنار هم قرار داد و نتیجه گیری کرد .

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا