دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).

برگزاری نخستین نشست تشکیل کارگروههای تحصصی در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر

سایت طلا: روز گذشته با حضور اعضاء و کارشناسان رسانه ای اولین نشست تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی برای دوره جدید در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تشکیل شد.

برگزاری نخستین نشست تشکیل کارگروههای تحصصی در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا، عصر دیروز اولين نشست پيرامون تشكيل كميته ها وكارگروه هاي  تخصصي اتحاديه توليد كنندگان وصادركنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگهاي قيمتي ايران  درمحل این اتحاديه جهت دوره جدید برگزار شد.

  دراين نشست اعضاي اتحاديه كه جهت حضور دركميته ها و كارگروه ها اعلام آمادگي نموده بودند حضور داشتند و پيرامون مشكلات و موانع و فرصتهاي توليد و صادرات به بحث و گفتگو پرداختند.

در این مراسم "سید حجت شفایی" رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با اشاره به رشد صنعت طلا و جواهر در جهان و سود آوری آن مشارکت جمعی در پیشبرد اهداف این اتحادیه و رشد صنعت طلا و جواهر کشور تأکید کرد.

وی با تقدیر و تشکر از همه مسئولین و اعضاء کارگروههای قبلی افزود: اتحادیه زمانی به رشد و موفقیت خواهد رسید که همه اعضاء آن با حضور در کمیته ها به رشد و ارتقاء این اتحادیه و صنعت کمک کنند.

شفایی در ادامه نقش رسانه ها در انعکاس اخبار و پتانسیل های این صنعت بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: رسانه ها در انتشار عملکرد اتحادیه و این صنعت جایگاه ویژه ای دارند و بدون رسانه هیچ یک از عملکرد اتحادیه دیده نمی شود.  

در این مراسم حضار ضمن ایراد سخنانی با تشكيل كميته ها و كارگروه ها موافقت نموده و مقررگردید در اسرع وقت اين مهم انجام پذيرد.

گفتنی این اتحادیه در دعوتی از کلیه اعضاء این اتحادیه كه مايل به مشاركت و حضور در کارگروهها و کمیته های تخصصی هستند خواست با اتحاديه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با شماره ٥ -٦٦٣٤٠٠٩٤ تماس حاصل نموده تا در جلسه دوم از ایشان دعوت بعمل آيد.

انتهای پیام       


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
7 1

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/07/20 ساعت 04:24
با سلام خدمت دوستان
عزیزان بنده بارها نظر خود راجع به قیمت دلار را در همین سایت عرض کرده ام. ولی اینکه واقعا" محقق شود یا خیر را نمیشود بصورت قاطع و صددرصد گفت. توجه داشته باشید حتی سایتهای معتبر نیز قیمتها را بر اساس پارامترهایی پیش بینی میکنند. . لپ کلام اینکه پیش بینی ها بر اساس رفتارها و اتفاقات و آمارها و ارقام و در حوزه های سیاسی و اقتصادی و حتی اجتماعی رخ میدهد. و هرچه اطلاعات اقتصادی - سیاسی و اجتماعی شما زیاد باشد میتوانید پیش بینی هایی را بکنید . و با در نظر گرفتن احتمالات است که اظهارنظرها و رفتارها شکل میگیرد.
مثال : قیمت ارز در آینده
احتمالاتی که باعث گران شدن میشود عبارتند از :
سخنرانی ترامپ و اعلام پایبندی و یا عدم پایبندی ایران در برجام ( عدم پایبندی = احتمال بالا )
اینکه آیا قیمت جهانی نفت گران میشود یا ارزان ( ارزان میشود - احتمال بالا )
واکنش دیگر اعضا 5+1 به سخنان ترامپ ( فعلا" از برجام حمایت میکنند - احتمال پایین )
کسانی که سپرده های خود را بدلیل کاهش سود از بانک گرفته اند آیا اقدام به خرید ارز میکنند؟ ( متوسط)
و اتفاقات دیگر .
و برای پیش بینی باید برای هر کدام از گزینه ها ی احتمال زیاد و کم و.. را در کنار هم قرار داد و نتیجه گیری کرد .


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا