سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

قیمت طلا تحت تاثیر افزایش شاخص سهام با کاهش روبرو شد

سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز سه شنبه تحت تاثیر افزایش شاخص سهام در بازارهای بین المللی قرار گرفته و با کاهش نسبی روبرو شده است.

قیمت طلا تحت تاثیر افزایش شاخص سهام با کاهش روبرو شد

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، در حالی که شاخص سهام و ارزش دلار آمریکا همچنان با افزایش روبرو است، تقاضا برای طلا و سایر فلزات گرانبها با کاهش همراه شده و این مساله در نهایت موجب افت قیمت طلا در بازارهای بین المللی شده است.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به کمتر از 1326 دلار رسیده است. قیمت طلا در مبادلات روز دوشنبه نیز بیش از 1.4 درصد کاهش یافت که این میزان کاهش از اوایل جولای بی سابقه بوده است.

شاخص سهام در بازارهای آسیایی امروز با افزایش روبرو شده و به بالاترین سطح در 10 ماه اخیر رسیده است.

این در شرایطی است که شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه مربوط به اعمال تحریم های جدید علیه کره شمالی را تصویب کرده است.

تحریمهای جدید شورای امنیت کل صادرات منسوجات کره شمالی را هدف قرار داده است. با این وجود میزان تجارت نفت کره شمالی به میزان فعلی باقی خواهد ماند. نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل می‌گوید: وقتی تحریمهای جدید به تحریمهای قبلی اضافه شود 90 درصد صادرات کره شمالی ممنوع خواهد شد و از آن جلوگیری می‌شود.

ارزش دلار آمریکا نیز در برابر یورو و ین ژاپن با افزایش روبرو شده است.

تازه ترین آمارهای اقتصادی نشان می دهد که انتظارات تورمی در آمریکا طی ماه گذشته با کاهش همراه بوده است. وضعیت نگران کننده تورم در آمریکا می تواند تاثیر زیادی بر سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده داشته باشد. فدرال رزرو آمریکا دستیابی به نرخ تورم 2 درصدی را هدف اصلی خود قرار داده ولی هنوز نتوانسته است به این هدف دست یابد.

پیش بینی می شود برگزاری نشست بانک مرکزی انگلیس در روز پنجشنبه و انتشار امارهای مهم اقتصادی آمریکا منطقه یورو و چین تاثیر مهمی بر نوسانات قیمت طلا در روزهای آتی خواهد داشت.

پیش بینی می شود بانک مرکزی روسیه نیز روز جمعه نرخ بهره را به 8.5 درصد کاهش دهد.

میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر نیز با 0.14 درصد افزایش به بیش از 835 تن رسیده است. وضعیت تقاضای فیزیکی در بازارهای نوظهور و در حال توسعه نیز می تواند عامل مهمی برای نوسانات قیمت طلا در شرایط کنونی باشد.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

استادشطرنج میگه :

تاریخ: 1396/06/24 ساعت 16:35
غول نقدینگی دیگه واردبازارمسکن نخواهدشدالبته مسکن ازرکودخارج میشه اماافزایش قیمت زیادی نخواهدداشت بیشتربه سمت بازارطلاوارزخواهدرفت که بازبیشتران به سمت بازارطلامیره تاارز.درهرصورت شاهدافزایش طلاوارزخواهیم بود

5 4

bahram میگه :

تاریخ: 1396/06/22 ساعت 00:16
دوستان عزیز یک اتفاق جالب در یک روز دو مقام سابق فرانسوی و استرلیایی به حامیان برجام در ایران روحیه دادند استرلیا و فرانسه قویا از برجام حمایت می کنند در پایان تمام جهان موظف به اجرای قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل هستند که پشتوانه تحریمی ان امریکا و کنگره امریکا است تحریم های ثانویه امریکا بسیار قدرتمند است به نظر من عقلای ایران تصمیم بسیار عالی گرفته اند و بعد از نقض یرجام توسط امریکا تصمیم نهایی اعلام خواهد شد با تشکر روند انس اصلاحی است و بازار روندی نا متوازنی را طی می کند در پایان خرید در دستور کار حتی با ضرر به یاد داشته باشید نظر بنده را یا حق

4 6

لوچک! میگه :

تاریخ: 1396/06/22 ساعت 00:05
مواظب سرمایه تون باشید بی ارزش نشود اتفاق خبر نمی کند ویک دفعه رخ می دهد
شب بخیر

0 0

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 22:38
قبلا هم گفتم از هر کاهش قیمتی فقط جهت خرید استفاده کنید
این کاهش ها برای بیرون کردن غیر حرفه ای ها از بازار هست

0 0

Rooz میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 17:29
از دوست عزيزمان استاد اعظم تقاضا دارم من باتوجه به توصيه ايشان در ٥٤٩٠٠٠ دو كيلو ابشده خريده ام الان حدود سه ميليون ضرر دارم راهنمائي كنن؟ بفروشم يا منتظر باشم

9 5

لوچک! میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 15:21
شدت تحریم های که در مورد کره شمالی در شورای امنیت به تصویب رسید خیلی کمتر از آن چیزی بود که قبلا امریکا پیشنهاد داده بود به همین خاطر واکنشی خاصی را از جانیب کره شمالی تا این لحظه نداشتیم واگر اوضاع به همین روال پیش بره اصلاح اونس ادامه خواهد یافت واما سکه وطلا بازار ما امان از دست بازار گردان !

5 6

لوچک! میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 13:45
اگر ما طی سال های گذشته چیزی توی این بازار ها آموختیم میگیم غول نقدینگی بزودی وارد یکی از بازار ها ارز طلا ومسکن خواهد شد
بدرود

0 0

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 12:33
اماتورها از بازار خارج شدند حرفه ای ها خرید بزنند

7 7

لوچک! میگه :

تاریخ: 1396/06/21 ساعت 12:22
تو بازار النگ کلنک بازی کنید هر وقت اونس بالا رفت دلار بخرید سکه بفروشید هر وقت اونس پایین آمد سکه بخرید دلار بفروشید
امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا