سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

بانک بی ان پی فرانسه پیش بینی نسبت به قیمت طلا را افزایش داد

سایت طلا : بانک فرانسوی بی ان پی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی نسبت به قیمت جهانی طلا را افزایش داده است.

بانک بی ان پی فرانسه پیش بینی نسبت به قیمت طلا را افزایش داد

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، بانک بی ان پی در تازه ترین گزارش چشم انداز اقتصادی خود به وضعیت مطلوب بازار طلا اشاره کرده و پیش بینی نسبت به قیمت جهانی طلا در سه ماه پایانی 2017 میلادی را افزایش داده است.

بر اساس این گزارش بانک بی ان پی اعلام کرده است که فدرال رزرو آمریکا در شرایط کنونی تصمیمی برای افزایش نرخ بهره نخواهد داشت و نرخ بهره را تا مارس سال آینده افزایش نخواهد داد. این مساله موجب کاهش بیشتر ارزش دلار آمریکا خواهد شد.

تحلیلگران بانک بی ان پی تاکید کردند: انتشار امارهای ناامید کننده اقتصادی در آمریکا موجب خواهد شد تا فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را تا مارس سال آینده به تعویق بیندازد. افزایش فشارهای تورمی در سال 2018 میلادی نیز عامل مهمی برای افزایش قیمت طلا خواهد بود.

این گزارش افزود: کاهش ارزش دلار آمریکا طی ماه های آینده تاثیر زیادی بر افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای طلا خواهد داشت. به نظر می رسد تقاضای فیزیکی در بازارهای بین المللی هنوز به اندازه کافی با افزایش روبرو نشده است تا موجب رشد فزاینده قیمت این فلز زرد شود.

این گزارش افزود: افزایش تورم در آمریکا تا ماه های نخست 2018 میلادی موجب خواهد شد تا سرمایه گذاران بیشتری به بازار طلا وارد شوند. فدرال رزرو آمریکا نیز تا قبل از مارس آینده نرخ بهره را افزایش نمی دهد.

بی ان پی در این گزارش پیش بینی خود نسبت به قیمت طلا در سه ماه پایانی 2018 میلادی را 90 دلار افزایش داده و به 1255 دلار رسانده است. این بانک پیش بینی نسبت به قیمت طلا برای سال 2017 میلادی را نیز با 25 دلار افزایش به 1245 دلار رسانده است.

تحلیلگران این بانک فرانسوی بر این باورند که کاهش فشارهای تورمی در سال 2017 میلادی موجب خواهد شد تا فدرال رزرو برای بار سوم نرخ بهره را تا دسامبر افزایش ندهد و در سال 2018 میلادی نیز احتمالا 3 بار نرخ بهره را افزایش می دهد.

به نظر می رسد سیاست های پولی بانک مرکزی اروپا و تنش های سیاسی در عرصه بین المللی به خصوص اوضاع کره شمالی می تواند تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا داشته باشد. نوسانات ارزش دلار و شاخص سهام در بازارهای بین المللی نیز عامل مهمی برای تعیین قیمت طلا خواهد بود.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا