سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
با انعقاد تفاهمنامه صورت گرفت؛

شروع همکاری های طلایی بین شرق و غرب آسیا

سایت طلا: همزمان با سفر هیئت تجاری طلا و جواهر هنگ کنگ به ایران طی نشستی در اتاق بازرگانی تفاهمنامه همکاری در زمینه طلا و جواهر بین ایران و هنگ کنگ منعقد گردید.

شروع همکاری های طلایی بین شرق و غرب آسیا

به گزارش سایت طلا بررسی ظرفیت ها و پتانسیل ها در حوزه طلا و جواهر طی جلسه ای صبح امروز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نتیجه آن به تفاهمنامه همکاری بین اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ایران و اتحادیه طلا و جواهر هنگ کنگ منجر شد.

در این جلسه که فعالین حوزه تولید و صادرات طلا و جواهر حضور داشتند بر همکاری های گام به گام و بررسی پتانسیل طرفین برای یک توسعه پایدار در دو منطقه شرق و غرب آسیا تأکید شد.

"سید حجت شفایی" رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ایران، ضمن لزوم شرکت همه تولیدکنندگان کشورمان در جهت توسعه و ارتباط با بازارهای جهانی در این نشست گفت: ما این آمادگی را داریم که با برداشتن قدمهای مؤثر در ایجاد یک رابطه پایدار و پربار برای ایران و هنگ کنگ بازار تولیدی خود را گسترش دهیم.

همچنین تولید کنندگان ایرانی طی سخنانی ضمن لزوم همکارها برای ورود تکنولوژی، این موضوعات را در جهت گسترش روابط در حوزه طلا و جواهر بین کشورمان و هنگ کنگ مطرح کردند؛ بازار مناسب خاورمیانه و نیاز به مدلهای سازگار با فرهنگ آن، حضور فعال در نمایشگاههای طلا و جواهر دو طرف، ایجاد شرکتهای مشترک برای تولید مصنوعات طلا و جواهر، شناسایی و کسب اطلاع از بازار دو منطقه، تشکیل کمیته تخصصی بین ایران و هنگ کنگ.

"کیم لو" رئیس اتحادیه طلا و جواهر هنگ کنگ نیز در این نشست با اشاره به پیشرفت های کشورش در حوزه فن آوری های تولید مصنوعات طلا تصریح کرد: حضور ما در ایران برای شناسایی بازار ایران بود و ما آماده ایم در گام اول با دعوت از فعالین بازار طلای ایران به هنگ کنگ برای بازدید و شرکت در نمایشگاه آن در قالب یک پاوین روابط کاری خود را توسعه دهیم.

گفتنی است در انتهای این جلسه ضمن قرائت تفاهمنامه برای شروع همکاری ها در بخش طلا و جواهر بین ایران و هنگ کنگ مرحله نخست توسعه همکاری های طلایی بین شرق و غرب آسیا آغازگردید.

انتهای پیام  


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا