سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
کشتی آرای در گفتگو با سایت طلا پیش بینی کرد:

بازار طلا تا چهل روز آینده از رونق نسبی برخوردار خواهد بود

سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی روند بازار طلا اعلام کرد که بازار تا اواخر شهریورماه از رونق نسبی خوبی همراه می باشد.

بازار طلا تا چهل روز آینده از رونق نسبی برخوردار خواهد بود

محمد کشتی آرای در گفتگو با سایت طلا با اشاره به عوامل مؤثر بر خرید و فروش در بازار طلا گفت: روند بازار به دو قسمت قیمت طلا و بخش اقتصادی این فلز تقسیم بندی می شود و به نظر می رسد با توجه به روزهای مناسبتی بازار در هفته های پیش رو بازار با رونق همراه باشد.

وی ماههای دیقعده و ذیحجه را از ماههای خوب برای بازار طلا دانست و افزود: طبیعتاً بعد از پایان شهریور با ورود به ماه مهر دو عامل ماه محرم و بازگشایی مدارس، یک رکود مقطعی را در بازار ایجاد خواهد کرد، بنابراین بازار طلا با شرایط فعلی حداقل در چهل روز آینده از رونق نسبی برخوردار می باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران مسائل سیاسی را در روند قیمتی فعلی مهم عنوان کرد و گفت: یکی از عواملی که قیمت طلا را در هفته گذشته افزایش داد تنشهای سیاسی بین آمریکا و کره شمالی بود و همین موضوع باعث رشد قیمت جهانی طلا شد.

کشتی آرای افت بهای طلا طی روزهای اخیر را پیامد کاهش این التهابات برشمرد و در گفتگو با سایت طلا ادامه داد: قیت طلا همکنون در سرازیری قیمت قرار گرفته است و اونس طلا تنها امروز 15 دلار کاهش داشته که همین امر باعث شده تا قیمت طلا و سکه در بازار داخل نیز با افت همراه باشد.

وی در عین حال پیش بینی کرد: اگر تنشهای سیاسی اخیر همچنان کاهش یابد و به آرامش منجر گردد، طبیعتاً قیمت طلا روند نزولی خود را ادامه خواهد داد و ثبات بازار تداوم خواهد داشت و اگر این مسائل سیاسی مجدداً شدت بگیرد مسلماً قیمت جهانی طلا افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
3 7

هوشنگ میگه :

تاریخ: 1396/05/24 ساعت 22:33
سلام انس تا پایان هفته بالای 1300دلار خواهد بود پر سود باشید


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا