سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
رئیس سازمان فنی حرفه ای استان تهران اعلام کرد:

ارتباطات و جلب اعتماد اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر قابل توصیف است

سایت طلا : رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان تهران با بیان ارتباطات خوب این سازمان با اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر گفت: این اتحادیه در بحث آموزش قدمهای بزرگی برداشته و جلب اعتماد آن قابل توجه است.

ارتباطات و جلب اعتماد اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر قابل توصیف است

مجید تهرانیان در گفتگو با سایت طلا با بیان اینکه اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در بحث تأیید صلاحیت آموزش گامهای بزرگی را برداشته گفت: افتخار این را داریم که اولین مرکز آزمون با این اتحادیه راه انداختیم، و اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تنها اتحادیه ای است که آزمون تأیید صلاحیت این سازمان درآن برگزار میشود.

وی با اشاره به فعالیت های گسترده اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر خاطرنشان کرد: به همت مسئولین این اتحادیه، جلب اعتماد خوبی را این دوستان ایجاد کرده اند، و با بدنه دولت رایزنی های خوبی انجام داده اند و امیدواریم در گفتگوهایی که با ایشان داریم بتوانیم گامهای بهتر و مؤثرتری را برداریم.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان تهران ضمن به روز دانستن یک سوم آموزشهای این سازمان تصریح کرد: در برخی از رشته ها ما کاملاً به روز هستیم و آخرین آموزشهای روز دنیا را ارائه می دهیم، همکنون 7هزار استاندارد در سازمان داریم و تقریباً 2هزار استاندارد آن به روز و مابقی آنها قدیمی هستند، ولی با ارتباطاتی که ایجاد کرده ایم زمینه به روز شدن آن را فراهم خواهیم ساخت.

تهرانیان تهیه امکانات و ابزار را مشکل کارآموزان معرفی کرد و افزود: فنی و حرفه ای بحث آموزش را زیر مجموعه اتاق بازرگانی و اصناف پیش می برد، و در این بین دولت توانایی این را ندارد که امکانات آموزش دیدگان را فراهم کند.

وی در گفتگو با سایت طلا خاطرنشان کرد؛ دولت تقریباً 90درصد اعتبارات را صرف حقوق و هزینه های جاری می کند، و تنها 10 درصد بودجه دولت صرف عمران و آبادانی و توسعه می شود که این رقم برای کشور بسیار ناچیز است، لذا با این اعتبارات قطعاً دولت نمی تواند در این حوزه کار کند.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان تهران بر لزوم حضور بخش خصوصی و اتحادیه ها در همفکری و توسعه کارآفرینی تأکیدکرد وگفت: خود اصناف و حِرَف باید در جهت ارتقاء منابع انسانی خود گام بردارند، و ما به عنوان یک سیستم آموزشی تجربه های آموزشی خود را ارائه کرده، و استانداردهای آموزشی لازم را به آنان ارائه می دهیم و کمک می کنیم تا صلاحیت ها متناسب با استانداردهای بهتری پیش برود.

انتهای پیام


ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا