سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
کواکبیان در گفتگو با سایت طلا اعلام کرد:

قول می دهیم که در مسئله مالیات برارزش افزوده حامی صنف طلا باشیم

سایت طلا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارسال لایحه دولت به مجلس در مورد مالیات برارزش افزوده گفت: ما این قول را می دهیم که در اصلاح این قانون حامی صنف طلا و جواهر باشیم.

قول می دهیم که در مسئله مالیات برارزش افزوده حامی صنف طلا باشیم

"مصطفی کواکبیان" در گفتگو با سایت طلا، ضمن بیان روند بررسی لایحه مالیات برارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه ای را دولت خاص مالیات برارزش افزوده به مجلس ارسال کرده که ابتدا باید در کمیسیون اقتصادی مورد بررسی و تدوین قرار بگیرد.

وی بررسی این قانون در صحن علنی مجلس را گام بعدی دانست و تصریح کرد: من واقعیت نمی دانم خروجی این لایحه از کمیسیون اقتصادی مجلس چیست، ولی این قول را می دهیم که حامی صنف طلا باشیم و نگذاریم حق مردم تضییع شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی مالیات برارزش افزوده را دغدغه اصلی اصناف عنوان کرد و افزود: این قانون بر همه ابعاد اقتصادی کشور تأثیر گذاشته است و باید مشکلات اصلی این قانون بررسی و برطرف گردد.

کواکبیان اشتغال را از دیگر راهکارهای رشد اقتصادی بیان کرد و گفت: در مجلس 132 گروه دوستی پارلمانی وجود دارد که اگر از تجربه دیگر کشورها برای حل این مسئله در این گروهها استفاده شود می توان تولید شغل برای جوانان و اشتغالزایی را افزایش دهیم.

وی ضمن بیان اهمیت آموزش در اشتغالزایی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خاطر نشان کرد: در مسائل اشتغال و کارآفرینی اگر خلاء قانونی وجود داشته باشد، مجلس حتماً ورود پیدا کرده و در خدمت همه عزیزان خواهد بود.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا