دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نظرسنجی کیتکو نشان داد:

توافق سرمایه گذاران و کارشناسان درباره ادامه روند صعودی قیمت طلا

سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی درباره ادامه روند صعودی قیمت طلا در هفته آینده اتفاق نظر دارند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، تحلیلگران اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که تنش های مربوط به ریاست جمهوری دونالد ترامپ همچنان فشار زیادی را بر ارزش دلار وارد خواهد کرد و این مساله طی روزهای آینده موجب افزایش بیشتر قیمت طلا خواهد شد.

بر اساس این گزارش در نظرسنجی این هفته کیتکو 18 کارشناس ارشد اقتصادی شرکت کرده اند که از این تعداد 13 نفر معادل 72 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

4 نفر معادل 22 درصد به کاهش قیمت طلا در این مدت رای داده اند و یک نفر معادل 6 درصد نیز اعلام کرده است قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیوز هم 974 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد 567 نفر معادل 58 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش می یابد، 269 نفر معادل 28 درصد به کاهش قیمت طلا رای داده اند و 138 نفر معادل 14  درصد نیز گفته اند قیمت طلا در هفته آتی تغییر چندانی ندارد.

در نظرسنجی هفته گذشته 68 درصد کارشناسان اقتصادی و 49 درصد سر مایه گذاران بین المللی به افزایش قیمت طلا رای داده بودند. قیمت طلا در هفته ای که گذشت با رشد 1.9 درصدی روبرو شده است.

از ابتدای امسال تاکنون 63 درصد پیش بینی های کارشناسان اقتصادی درباره قیمت طلا درست بوده است و 62 درصد پیش بینی های سرمایه گذاران درباره روند قیمت طلا با واقعیت منطبق بوده است.

برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که افزایش قیمت جهانی طلا در شرایط کنونی موقتی خواهد بود. کاهش ارزش دلار آمریکا در پی تشدید نگرانی های سیاسی در واشنگتن تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا داشته است.

به نظر می رسد ادامه روند نزولی ارزش دلار آمریکا در روزهای آینده می تواند موجب افزایش بیشتر قیمت طلا شود. سطح مقاومتی بعدی برای طلا طی هفته آینده 1260 دلار خواهد بود.

نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا در هفته آینده نیز برگزار خواهد شد ولی بعید به نظر می رسد که در این نشست نرخ بهره افزایش یابد. بیشتر تمرکز سرمایه گذاران بین المللی بر روی بیانیه پایانی نشست خواهد بود.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
3 4

پیام میگه :

تاریخ: 1396/04/31 ساعت 13:08
اول هفته گفته شد هفته ای باثبات پیش بینی میشه و سقف را 1239 پیش بینی کردیم که اشتباه بود.
هدف انس در کوتاه مدت 1266 هست که این هفته دیده خواهد شد.
یادمون باشه تا انس 1280 را نبینه نمیشه با قطعیت گفت که روند نزولی تموم شده . در نتیجه همچنان پتانسیل ریزش وجود داره مگه اینکه 1280 دیده شود.به هر حال فعلا هدف 1266


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا