سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

رشد فزاینده کسری بودجه آمریکا در ماه ژوئن/کسری بودجه به رکورد 90 میلیارد دلاری رسید

سایت طلا : خزانه داری آمریکا اعلام کرده است که کسری بودجه این کشور طی ماه ژوئن به بیش از 90 میلیارد دلار رسیده است.

رشد فزاینده کسری بودجه آمریکا در ماه ژوئن/کسری بودجه به رکورد 90 میلیارد دلاری رسید

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه خبری رویترز، کسری بودجه آمریکا در حالی در ماه ژوئن به بیش از 90 میلیارد دلار رسیده است که در مدت مشابه سال قبل اقتصاد آمریکا با مازاد بودجه 6 میلیارد دلاری روبرو شده بود.

بر اساس این گزارش تحلیلگران اقتصادی پیش بینی کرده بودند که آمریکا در ماه ژوئن با کسری بودجه 35 میلیارد دلاری روبرو شود.

افزایش هزینه های نظامی و پرداخت مستمری بازنشستگی به سربازان بازنشسته عامل اصلی رشد فزاینده کسری بودجه آمریکا در این مدت بوده است.

میزان درآمدهای دولت آمریکا در این مدت با 3 درصد افزایش به بیش از 339 میلیارد دلار رسیده است و هزینه های آن نیز با 33 درصد رشد به بیش از 429 میلیارد دلار رسیده است.

استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا از کنگره خواسته است تا سقف بدهی های دولت را افزایش دهد تا واشنگتن برای ادامه فعالیت های عادی خود با مشکل روبرو نشود.

دفتر بودجه کنگره آمریکا نیز در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: بودجه پیشنهادی ترامپ می تواند کسری بودجه فدرال آمریکا را طی سال های آینده کاهش دهد ولی آمریکا تا ده سال آینده به یک بودجه متعادل دست نخواهد یافت.

این گزارش افزود: بودجه پیشنهادی 2018 میلادی ترامپ کسری بودجه انباشته شده آمریکا را به میزان یک سوم کاهش می دهد. میزان بدهی های آمریکا نیز به 80 درصد تولید ناخالص داخلی خواهد رسیذ که 11 درصد کمتر از کسری بودجه فعلی خواهد بود.

این گزارش پیش بینی می کند کسری بودجه آمریکا تا 2027 میلادی به 720 میلیارد دلار خواهد رسید. این در حالی است که کاخ سفید پیش بینی کرده است تا ده سال آینده به مازاد بودجه دست خواهد یافت. البته ترامپ می تواند طی ده سال آینده میزان کسری بودجه این کشور را 3.3 تریلیون دلار کاهش دهد.

دولت ترامپ قول داده است تا مالیات شرکت ها و مالیات بر درآمد را کاهش دهد تا شرایط لازم برای افزایش رشد اقتصادی فراهم شود.

دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی آمریکا طی ده سال آینده 6 درصد کمتر از پیش بینی های کاخ سفید خواهد بود.میزان درامدهای دولت آمریکا نیز طی ده سال آینده 3.6 تریلیون دلار کمتر از پیش بینی دولت آمریکا است.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا