سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

جمع شدن فنر نرخ ارز جنگ روانی است

یک کارشناس اقتصادی گفت: عوامل متعددی مانند دولت، فعالین اقتصادی، بورس‌بازها و... در تغییرات نرخ ارز تاثیرگذارند اما باید در نظر داشت که اظهاراتی مانند فنری بودن و افزایش یکباره نرخ ارز جنگ روانی است.

جمع شدن فنر نرخ ارز جنگ روانی است

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرگزاری تسنیم ، در ارتباط با تغییرات نرخ ارز و احتمال فنری بودن نرخ آن که در روزهای اخیر محل بحث میان کارشناسان اقتصادی شده است اظهار کرد: مواردی که در خصوص فشرده بودن و افزایش نرخ ارز به یکباره مطرح می‌شود جنگ روانی است.

وی افزود: عوامل متعددی در بالا و پایین رفتن نرخ ارز مانند دولت، فعالین اقتصادی، بورس‌بازها و... دخیل است اما در شرایط فعلی به نظر می‌رسد که این اظهارات صرفا جنگی روانی باشد.

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ادامه داد: بحث فنری و فشرده بودن نرخ ارز در شرایط فعلی بازار درست نیست هر چند ممکن است که نرخ ارز در آینده تغییراتی داشته باشد اما این به معنی تغییرات جهشی نیست.

بنابر این گزارش کارشناسان مختلف اقتصادی اظهارات متفاوتی درباره نرخ واقعی ارز در ایران دارند و برخی آن را غیرواقعی دانسته و امکان جهش یکباره آن را متصور می‌شوند به طوری که برخی نرخ واقعی دلار را بسیار بیشتر از رقم فعلی اعلام می‌کنند.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
4 1

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/04/25 ساعت 01:30
با سلام
بازمیشه خوبم باز میشه. طوری که 3780 تومان برای دلار دیگه رویایی بیش نباشه.

2 6

محقق طلا میگه :

تاریخ: 1396/04/21 ساعت 14:08
فنرش تا ۳ سال دیگه باز نمیشه

2 6

محقق طلا میگه :

تاریخ: 1396/04/21 ساعت 13:27
این فنر توی سه سال آتی باز نمیشه


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا