سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
تحلیلگر ارشد موسسه آر بی سی:

قیمت 1300 دلار برای هر اونس طلا هنوز روی میز قرار دارد

سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری آر بی سی تاکید کرد، دستیابی به قیمت 1300 دلار برای هر اونس طلا هنوز روی میز قرار دارد.

قیمت 1300 دلار برای هر اونس طلا هنوز روی میز قرار دارد

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکونیوز، جورج گرو تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری آر بی سی در سخنانی تصریح کرد: گرچه قیمت جهانی طلا به پایین ترین سطح خود در 3 هفته اخیر رسیده و علت اصلی آن هم تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش مجدد نرخ بهره در نشست ژوئن بوده، ولی به نظر من قیمت طلا هنوز می تواند تا سطح 1300 دلار در هر اونس افزایش یابد.

بر اساس این گزارش وی تصریح کرد: قیمت جهانی طلا در هفته گذشته برای دومین بار متوالی با کاهش 1.1 درصدی روبرو شده است. با اعلام تصمیم فدرال رزرو آمریکا، اکنون همه نگاه ها بار دیگر به اوضاع سیاسی آمریکا و اتحادیه اروپا معطوف خواهد شد.

این تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: نگرانی های سیاسی در آمریکا و در پیش بودن مذاکرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می تواند بار دیگر تاثیر زیادی بر تحولات قیمت طلا و ارزش دلار داشته باشد. سرمایه گذاران بین المللی به شدت نگران وضعیت بودجه آمریکا هستند.

آیرا اپشتاین تحلیلگر باسابقه بازار طلا نیز تاکید کرد: قیمت طلا پس از ثبت رکوردهای بی سابقه در سال 2011 میلادی، طی سال های اخیر در حالت تثبیت بوده است. به نظر من قیمت طلا در شرایط کنونی نیز همچنان دوران ثبات را طی می کند.

موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوییس نیز اعلام کرد: فضای کنونی سیاسی حاکم بر عرصه بین المللی مانع از افت شدید قیمت طلا در کوتاه مدت خواهد شد.افت قیمت طلا در روزهای گذشته موجب افزایش تقاضای فیزیکی در بازارهای آسیایی می شود.

تحلیلگران این موسسه بر این باورند که احتمال کاهش قیمت طلا در کوتاه مدت تا سطح 1240 تا 1250 دلاری وجود دارد ولی قیمت این فلز گرانبها با افت بیشتری روبرو نخواهد شد.

مذاکرات برگزیت رسما از روز دوشنبه آغاز می شود و نگرانی های زیادی نسبت به نتایج این مذاکرات و روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا وجود دارد. وضعیت تقاضای فیزیکی در بازارهای نوظهور و در حال توسعه به خصوص چین و هند تاثیر زیادی بر روند قیمت جهانی طلا خواهد داشت.

از سوی دیگر نوسانات ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی و انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا منطقه یورو و چین نیز می تواند تاثیر مهمی بر قیمت طلا داشته باشد.

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
3 4

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/03/30 ساعت 03:13
یادتان میاید هفته قبل گفتم آیا کسی جرات دارد بگوید انس 30- 40 دلار میریزد؟ همه منفی باران کردند و خوششان نیامد. ولی با قاطعیت میگویم انس ریزش 30- 40 دلاری بدهکار است...............

2 3

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/03/29 ساعت 22:55
امروز بزرگان بازار سکه ها رو از دست اماتورها به قیمت 1205 خرید زدند

6 1

Agha masoud میگه :

تاریخ: 1396/03/29 ساعت 20:58
باسلام‌
بنده توی بازار شکست سنگینی خوردم از دوست بسیار دوست داشتنی وخوب مان جناب ذره بین تقاضا داریم از راهنمایی های شان در مورد بازار دریغ نکنند شاید یک بار دیگر به لطف خداوند بزرگ ودوستان بتوانیم از زمین بلند شیم
با تشکر وارزوی سلامتی برای ایشان ودیگر دوستان خوب

3 0

بی طرف پاسخ می دهد :

تاریخ: 1396/03/31 ساعت 01:51
با سلام
متاسفانه ما آدمها ( خودم را میگم ) بعضی وقتها آنقدر بد میشویم که سروته ندارد. نمیدونم ایراد از ژن است ایراد از حب و بغض است ایراد را پیدا نکردم در کجاست . وقتی یکنفر میاد بدون هیچ چشمداشتی وقت میزاره 2 صفحه تحلیل میکنه تمام جوانب رو میسنجه . راهنمایی مون میکنه . و از لحن حرف زدن و نوشتن میشه فهمید انسان با شخصیت و متینیه. چرا باهاش بدبرخورد میکنم ؟ چرا با نیش و کنایه حرف میزنم ؟ و دهها چرای دیگر.
بله آقا مسعود دوست عزیزم منظورم کاربرانی بودند که چقدر قشنگ تحلیل میکردند چقدر با دانش بودند . چقدر قابل احترام بودند و خیلی از چقدرهای دیگر......... و لی یه روزی که یکنفر استاد خطابشون میکرد قلقلکم میومد . اون کرم درونم بلند میشد و با توهین و نیش و کنایه و ایراد گرفتن از کسانی که میگفتند استاد استاد در افتادم و چهره واقعی خودم رو نشون دادم. و آنقدر در این جاده بدی جلو رفتم که این نازنین ها و باسوادها پیش خودشون گفتند : اصلا" خر ما از کره گی دم نداشت و بی سرو صدا و چراغ خاموش رفتند و اصطلاحا" عطایش را به لقایش بخشیدند...
القصه آقا مسعود منم مثل شما خیلی دوست دارم بازم نظراتشون رو ببینم ..... راهنمایی کنند ...
یادش بخیر خیلی ها بودند..........


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا