سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
رئیس اتاق اصناف ایران

« تابان » رسانه تعاملی اصناف ایران اول تیر رونمایی می شود

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: رسانه تعاملی اصناف ایران با عنوان شبکه تابان اول تیر ماه مصادف با روز ملی اصناف طی مراسمی از سوی مقام ریاست جمهوری رونمایی می شود.

 « تابان » رسانه تعاملی اصناف ایران اول تیر رونمایی می شود

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران با اعلام این خبر اظهار کرد: رسانه تعاملی اصناف ایران با عنوان شبکه تابان اول تیر ماه مصادف با روز ملی اصناف طی مراسمی از سوی مقام ریاست محترم جمهوری رونمایی می شود.

وی افزود: این رسانه تعاملی خدماتی شامل پخش زنده اخبار و گفت و گوهای ویژه خبری و تحلیلی ، فیلم و سریال، موسیقی، کانال ارتباط درون سازمانی، ، تجارت الکترونیک، آموزش الکترونیک، خدمات دولت الکترونیک و آگهی های بازرگانی را به مخاطبان ارائه خواهد کرد.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: این رسانه در سطح ملی با بهره گیری از زیرساخت های پیشرفته و مدرن در خدمت جامعه بزرگ 24 میلیونی خانواده اصناف قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند برنامه های خود را در هر ساعت از شبانه روز به انتخاب خود مشاهده کنند.

رئیس هیات مدیره بنیاد فرهنگی اصناف ایران خاطرنشان کرد که این تلویزیون با سرمایه گذاری هلدینگ توسعه اعتماد مبین، همراه اول و بنیاد فرهنگی اصناف ایران و کسب مجوز از اپراتور رسمی IPTV ایجاد شده است.

فاضلی تصریح کرد: این رسانه تعاملی امکان ارتباط دائم تشکل های صنفی و واحدهای صنفی را فراهم و بستر امن و پایداری برای آموزش و اطلاع رسانی برای آحاد جامعه و اصناف ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا