سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
تحلیلگران اقتصادی خبر دادند:

طلا روزهای آینده در وضعیت صبر و انتظار قرار خواهد داشت

سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا احتمالا در کوتاه مدت موجب کاهش بیشتر قیمت طلا خواهد شد.

طلا روزهای آینده در وضعیت صبر و انتظار قرار خواهد داشت

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکونیوز، قیمت جهانی طلا در هفته گذشته با افت یک درصدی روبرو شده و به کمتر از 1255 دلار رسیده است.

بر اساس این گزارش علی رغم کاهش قیمت طلا در روزهای اخیر، هنوز برخی تحلیلگران اقتصادی امیدوارند که قیمت این فلز گرانبها تحت تاثیر آمارهای ناامید کننده اقتصادی در آمریکا با افزایش روبرو شود. در این صورت فدرال رزرو نیز نخواهد توانست نرخ بهره را مطابق انتظارات افزایش دهد.

در حالی که فدرال رزرو در پایان نشست چهارشنبه گذشته نرخ بهره را افزایش داد و نسبت به بهبود رشد اقتصادی و اشتغال ابراز اطمینان کرد ولی آمارهای جدید نشان داد که وضعیت خرده فروشی و نرخ تورم مطابق با انتظارات نبوده است.

اوله هانسن تحلیلگر ارشد ساکسو بانک گفت: به خاطر آمارهای اقتصادی اخیر، این باور تقویت شده است که فدرال رزرو به راحتی نخواهد توانست نرخ بهره را افزایش دهد. در شرایط کنونی طلا در حالت صبر و انتظار قرار دارد.

تحلیلگران ارشد موسسه ای جی مارکتس نیز بر این باورند که ریسک وقوع رکود اقتصادی در آمریکا افزایش یافته است. در حالی که جانت یلن و سایر مقام های فدرال رزرو آمریکا قصد دارند نرخ بهره را تا پایان امسال و سال آینده افزایش دهند ولی سرمایه گذاران و تحلیلگران اقتصادی نظر دیگری دارند. تازه ترین نظرسنجی سی ام ئی نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره تا سپتامبر کمتر از 16 درصد است. این احتمال برای نشست دسامبر نیز به کمتر از 45 درصد رسیده است.

برخی تحلیلگران بر این باورند که بازار سهام در شرایط کنونی جدی ترین رقیب بازار طلا به شمار می رود و تقویت شاخص سهام مانع بزرگی برای دستیابی قیمت طلا به سطح 1300 دلاری خواهد بود.

در حالی که میانگین قیمت جهانی طلا در 200 روز گذشته 1250 دلار بوده است، اگر این سطح حمایتی شکسته شود قیمت طلا تا 1230 دلار کاهش خواهد یافت. اگر طلا بتواند این سطح حمایتی را حفظ کند، این احتمال وجود دارد که در هفته های آینده بتواند تا سطح 1300 دلاری افزایش یابد.

به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا انتشار آمارهای مهم اقتصادی و تقاضای فیزیکی قرار خواهد داشت.

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
2 1

صدرا گستر میگه :

تاریخ: 1396/03/29 ساعت 04:05
با سلام به تمامی معامله گران بازار طلا و ارز داخل : ابتدا باید عرض کنم که روند طلا و دلار اعتباری پنج ماه میشود که به تسخیر بنکدارن طلا و بانکدارانی که دلار فیزیکی انبار کردن فتح شده و معامله گران طلا فردایی و دلار فردایی با شکست دست و چنجه نرم میکنند . و هر روز با پرداخت بلوکه و کاهش فرسایشی و نوسانی که ساخته و پرداخته خودشان میباشد. معامله گران خرد را در این دام اسیر و سرمایه آنان را نسیب خودشان میکنند.نتیجه؟ آیا نمیدانید که تجارت جهانی شده است؟ آیا نمیدانید بازار ایران دستکاری و تحت کنترل میباشد؟ آیا نمیدانید در این برکه جای شنا نیست؟ آیا نمیدانید کسانی که بر بازار تسلط کامل دارند نسبت به معامله گران خرد بدون دانش با عناد کینه ورزی نگاه میکنند؟ خودشان در مارکت جهانی و در اقیانوس صید میکنند و از شما به عنوان طعمه در این برکه استفاده میبرند؟ آری آنان بخوبی میدانند که حجم نقدینگی به حد انفجار و معامله گران به ناچار بدون دانش و آگاهی وارد این بازار ناخواسته میشوند و سرمایه آنان بعد از چند معامله با ضرر نصیب صیادان حرفه ای میشود که بویی از تجارت آزاد نبرده اند. من به شما توصیه میکنم که در اولین فرصت از این بازار مکاره فاصله گرفته و به بازار جهانی ملحق شوید.جاییکه بر سر سفره تمام معامله گرانی که در کره زمین بر روی چهار فلز پایه معامله میکنند بدون منت بدون عناد و کینه ورزی بدون دستکاری در قیمتها نوسان بصورت شناور در 24 ساعت شبانه روز در حال فعالیت میباشند.؟؟؟ ما به شما راههای ورود را می آموزیم.

3 2

صدرا گستر میگه :

تاریخ: 1396/03/29 ساعت 01:27
با درود به تمامی معامله گران : بررسی دیدگاه بانکداران و دولتمردان غربی به حاکمین کشورهای نفت خیز منطقه: در نیم قرن گذشته شاهد سرنگونی حاکمین کشورهای نفت خیز بوده ایم: چرا که دیدگاه بانکداران غربی این است که دلارهای نفتی را ثروت کشورهای منطقه نمی دانند. نظر غربی ها بر این پایه استوار میباشد که استخراج نفت و مصرف آن در اختیار خودشان باشد. لذا به خوبی آگاهند که حاکمین خاور میانه را که از دلار های نفتی به نفع خانواده و اطرافیان خود سوء استفاده میکنن و صرف مردم جامعه نمیشود و بعداز سی سال بخشی در بانکهای همان کشورها سپرده گذاری میشود و بخشی بر علیه کشورهای غربی هزینه: مثال سرهنگ قذافی و هر کدام از این حاکمین تاریخ انقضاء دارند ادامه دارد............و در ضمن سال آینده میلادی ایندکس دلار به بالاترین حد خود بعد از سال 1973میلادی خواهد رسید
چرا که ایندکس دلار درحال حاضر باید پنج ارز قدرتمند جهان را به زانو در خواهد آورد.
شاید برای شما عزیزان قابل باور نباشد از نظر منطق افزایش ایندکس دلار باید به حدی افزایش یابد که امریکا و بانکداران غربی مجبور به خود زنی شوند؟
.
یعنی وارد جنگی شوند که با دو کشوری که از قبل حدود 30 سال هزینه رسانه ای سرسام آوری کرده اند یکی در شرق آسیا ودیگر در خاور میانه قراردارند.
این سناریو ازقبل طراحی شده و امریکا به نحوی وارد جنگ میشود که تمام کشورهایی که از نظر تجاری و اقتصادی نقطه اشتراک دارند از آن بهرمندشوند و مورد استقبال قرارگیرند.یعنی زمانی که ایندکس دلار به 108واحد برسد و هم پیمانان غربی برای کاهش ایندکس دلار وارد جنگ با دو کشور مورد نظر خواهندشد؟

4 4

Agha masoud میگه :

تاریخ: 1396/03/28 ساعت 22:44
اگر سکه می خواست به خاطر تحریم های جدید افزایش پیدا کند باید حداقل ۵۰ هزار تومان افزایش پیدا می کرد ودلار حداقل ۲۰۰ تومان ولی می بینیم این طور نشد ویک افزایش حد اقلی داشتیم این نشانه این هست افسار بازار حسابی دست بازار ساز هست افزایش ۱۵ هزار تومانی سکه به خاطر کاهش احتمالی انس توسط خود بازار ساز صورت گرفته تا چنانچه انس کاهش پیدا کرد سکه زیر ۱۲۰۰ نرود بازار ساز فعلا قصد دارد سکه را در محدوده ۱۲۰۰ حفظ کند
با ارزو سلامتی برای همه شما

3 3

casra میگه :

تاریخ: 1396/03/28 ساعت 21:24
سلام..امروز همه ی بنکداران خریدار سکه در انواع مختلف بودند..علت نامشخص،،،،


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا