سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
موسسه تی دی اس پیش بینی کرد:

قیمت طلا به زودی به بالاتر از 1275 دلار بازخواهد گشت

سایت طلا : در حالی که لحن تند بیانیه نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا موجب کاهش قیمت جهانی طلا شده است ولی تحلیلگران موسسه تی دی اس بر این باورند که قیمت طلا به زودی افزایش خواهد یافت.

قیمت طلا به زودی به بالاتر از 1275 دلار بازخواهد گشت

به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکونیوز، قیمت جهانی طلا در پایان مبادلات هفته گذشته با 1.1 درصد کاهش روبرو شده و به کمتر از 1255 دلار رسیده است.

بر اساس این گزارش تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری تی دی اس بر این باورند که قیمت طلا تحت تاثیر ریسک های سیاسی بار دیگر با افزایش روبرو خواهد شد و به زودی به بیش از 1275 دلار خواهد رسید.

تحلیلگران تی دی اس تاکید کردند: بیانیه نشست فدرال رزرو آمریکا بیشتر از آنکه به ضرر قیمت فلزات گرانبها باشد، به نفع آنها خواهد بود و این مساله در میان مدت و بلندمدت آشکار خواهد شد چرا که بازارهای بین المللی به شدت نگران تحولات و ریسک های سیاسی است. برگزیت، برنامه های موشکی و اتمی کره شمالی و انتخابات ایتالیا می تواند تاثیر مهمی بر بازارهای مالی و کالا داشته باشد.

تحلیلگران تی دی اس افزودند: عامل مهم دیگری که می تواند موجب افزایش قیمت طلا شود، نگرانی نسبت به ناکامی دولت ترامپ در اجرای سیاست های محرک مالی و اقتصادی است. در حالی که ترامپ قول داده است تا مالیات ها را کاهش دهد و میلیاردها دلار برای توسعه زیرساخت های اقتصادی هزینه کند، ولی به نظر می رسد برای اجرای این برنامه ها با چالش جدی روبرو است.

از سوی دیگر پایین بودن نرخ تورم آمریکا، عامل مهم نگرانی به شمار می رود. گرچه فدرال رزرو آمریکا در بیانیه نشست اخیر خود پیش بینی کرده است که تا پایان امسال یک بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد ولی پایین بودن نرخ تورم چالش اصلی و بزرگی به شمار می رود.

پیش بینی می شود ادامه نگرانی ها نسبت به اوضاع اقتصادی آمریکا و تنش ها و ریسک های سیاسی در عرصه بین المللی موجب خواهد شد تا قیمت طلا به زودی تا 1275 دلار در هر اونس افزایش یابد.

با توجه به تنش های سیاسی در آمریکا و نگرانی های مربوط به مذاکرات برگزیت و تحولات سیاسی بریتانیا به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت با نوسانات زیادی روبرو خواهد شد. نوسانات ارزش دلار د ر برابر ارزهای معتبر بین المللی تاثیر مهمی بر قیمت طلا خواهد داشت.

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
5 4

casra میگه :

تاریخ: 1396/03/28 ساعت 13:20
سلام،،،خرید آبشده و ربع با توجه به اینکه هنوز افزایش چشمگیر خود را نداشته کار عاقلانه ای است،،،،،نظر شخصی میباشد امیدوارم منجر به زیان کسی نگردد،،،

6 13

كيمياگر میگه :

تاریخ: 1396/03/28 ساعت 12:23
طلا از نگاهی دیگر؛
نوسانات هفته پیشین اونس طلا با اینکه ابتدا سعی در افزایش داشت اما مقاومت خوبی که در محدوده ی 1275 دلاری وجود داشت مانع از رشد بیشتر قیمت ها شد و با یک کندل نزولی به سطوح پایین تر بازگشت. لذا بار دیگر به محدوده ی 1250 دلاری بازگشتیم؛ محدوده ای که نشانه های روانشناختی زیادی در بر دارد.
با وجود اینکه به نظر می رسد در شرایط کنونی، فروشندگان در کنترل بازار هستند اما در صورت شکست 1250 وارد مجموعه ی عرضه خواهد شد.
ما همچنان شاهد تشکیل کف برای افزایش هستیم که احتمالا هدف 1300 دلاری را در نظر گرفته است که شکست 1300 به بالا نیز هشدارهای صعودی محسوسی را منتشر خواهد ساخت.
به عقيده بنده حجم اخیر معاملات نشان از این دارد که خریداران دیر یا زود به بازار باز خواهند گشت.
زیگزاگ ها همچنان ادامه خواهند داشت و این روند زیگزاگی 1300 به عنوان مقاومت اصلی خواهد بود....
در دراز مدت این سناریو به عنوان سناریو برتر عمل خواهد کرد؛ اگر خط روند صعودی ترسیم شده در نمودار شکسته نشده باشد، تمایلات صعودی پایدار بوده و بایستی همچنان منتظر حجم عظیم خرید در این بازار باشیم،
اما در شرایطی که نوسانات قادر به عبور از خط روند صعودی به سمت پایین باشد، هدف 1200 دلاری می تواند یکی از اهداف خوب میان مدت محسوب گردد.
Esfandaghe "

1 0

بی طرف پاسخ می دهد :

تاریخ: 1396/03/30 ساعت 03:20
با سلام و ارادت خاص
چند ساعتی اسیر انس 1200 دلاری بودم . یعنی باورش برایم سخت بود. ولی ریزش 30- 40 دلاری را به واقعیت نزدیک تر دیدم . . بعد از رسیدن به محدوده 1200 دلار میشود تحلیل جدید کرد.


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا