سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با سایت طلا عنوان کرد :

حملات تروریستی تهران تأثیری بر قیمت طلا و سکه در بازار نداشت

سایت طلا : نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن حقیر دانستن تروریستها اعلام کرد؛ حملات تروریستی تهران هیچ تأثیری بر قیمت طلا و سکه در بازار نداشت.

حملات تروریستی تهران تأثیری بر قیمت طلا و سکه در بازار نداشت

آیت محمدولی درگفتگو با سایت طلا با اشاره به حملات تروریستی تهران گفت: این حملات تأثیر زیادی بر بازار طلا و سکه نداشت و ممکن است شوک جزئی بر این بازار وارد کرده باشد ولی در کل امروز بازار از روندی متعادل برخوردار بود.

وی با حقیر دانستن اقدامات تروریستی اعلام کرد: این حملات راهی برای خودنمایی تروریستها و حامیان آنها بود و به شدت محکوم است و در کل شاید وحشت جزئی را بوجود آورده باشد ولی درایت مسئولین این موارد را برطرف خواهد کرد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره ارزیابی قیمت طلا در روزهای اخیر نیز خاطرنشان کرد: بهای جهانی طلا در چند روز گذشته  نسبت به هفته قبل حدود 5 تا 10 درصد نوسان داشت که این تغیر نشأت گرفته از اختلاف عربی خاورمیانه از جمله مناقشات سیاسی کشورهای عربستان، مصر و قطر بود.

وی در گفتگو با سایت طلا ادامه داد: نوسانات اونس طلا در بازار داخلی نمود زیادی نداشت و این بازار بیشتر متأثر از رکود افت خرید و فروش در این مدت با ثبات نسبی همراه بود.

محمدولی مهمترین عامل نوسانات بهای جهانی طلا در موقعیت فعلی را تنش های بین المللی عنوان کرد و افزود: طبیعتاً اختلافات جهانی و جنگهای منطقه ای به ویژه در محدوده خاورمیانه بر قیمت جهانی نفت و قیمت اونس طلا تأثیرگذار است و موجب التهاب بازارهای جهانی خواهد شد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بررسی بازار طلا از رکود بی سابقه در این بازار خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال وضعیت کسب و کار نسبت به سالهای قبل با افت قابل توجهی مواجه بود که موضوع مالیات برارزش افزوده بر این رکود افزود.

وی اظهار امیدواری کرد با رفع مشکلات مالیاتی این صنف و آغاز تابستان بر حجم داد و ستد و رونق صنف طلا و جواهر افزوده شود تا مشکلات کسبه، بازار و مردم مرتفع گردد.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
4 2

casra میگه :

تاریخ: 1396/03/18 ساعت 09:25
سلام،،،ضمن محکوم کردن این اقدامات تروریستی و تسلیت به خانواده محترم شهدای حوادث اخیر،،،انشاالله با اتحاد و همدلی مردم خوب ایران دیگر شاهد چنین حواث دلخراشی نباشیم،،،فدای مامورین امنیتی و انتظامی و سربازان گمنام امام زمان عج ،،رزق و روزی همه بیش از قبل باشد آمین،

4 0

بی طرف پاسخ می دهد :

تاریخ: 1396/03/19 ساعت 03:10
با سلام
کسانی که منفی به نظر کاربر کسری دادید واقعا" فازتون چیه ؟ نکنه خدای نکرده انتظار داشته باشید برای گرون شدن چند تا سکه که دارید موافق آشوب هستید که اگر اینگونه باشد وای برمن وشما .
بخدا اصلا" بحث سیاسی نیست بخدا بحث موافق و مخالف هم نیست. بحث کشته شدن 17 نفر انسان بیگناهه . بحث مجروح شدن 43 انسانه. بحث ترس و وحشت بین خانواده من وشماست. بحث سر اینه یک نفر رو بیگناه بکشی و نارنجک زیرش قایم کنی که اگه اومدن از رو زمین بردارن چند انسان بیگناه دیگه هم کشته شدن. اهل هر قوم و قبیله و قانونی هم که باشی این حرکات رو باید محکوم کنی . انسان که هستیم . نیستیم ؟


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا