سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
تحلیل تکنیکال نشان داد:

قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1150 تا 1190 دلار در نوسان خواهد بود

سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی هر اونس طلا در شرایط کنونی در دامنه 40 دلاری در نوسان خواهد بود.

قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1150 تا 1190 دلار در نوسان خواهد بود

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، قیمت جهانی طلا از ابتدای سال 2017 میلادی روندی صعودی داشته و به مرز 1180 دلار در هر اونس رسیده است.

بر اساس این گزارش کاهش ارزش دلار آمریکا تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا داشته است. ارزش دلار که پیش از این به بالاترین سطح در 14 سال گذشته رسیده بود، در روزهای اخیر با افت نسبی روبرو شده است.

انتشار متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو تاثیر زیادی بر افت ارزش دلار داشته است. سیاستگذاران فدرال رزرو بر این باورند که سیاستهای مالی و اقتصادی ترامپ تاثیر زیادی بر سیاست های پولی آمریکا خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطخ مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1180 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت این فلز زرد تا 1185 و سپس 1190 دلار افزایش خواهد یافت.

سطح حمایتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی 1168 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1163 و سپس 1150 دلار کاهش خواهد یافت.

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
7 6

مجيد اردبيلي میگه :

تاریخ: 1395/10/17 ساعت 17:38
با سلام؛
،،،،،،
افزایش قیمت طلا به خاطر تقاضای فیزیکی:
Peter A. Grant:
طلا روز گذشته افزایش خود را گسترش داد، طلا تقویت خود را از افزایش تقاضای فیزیکی چین و هند و همچنین کاهش خروج نقدینگی از ETFهای طلا به دست آورد.
تحلیلگر NAB:
تقاضای فیزیکی چین و هند در حال حاضر بسیار قوی است.
روند طلا در این زمان از سال به خاطر سال نو قمری در آسیا به طور فصلی تقویت می شود. فشار بر یوان نیز ممکن است منجر به تقویت بیشتر تقاضا شود.
علاوه بر ای، تلاش های اخیر در هند برای سرکوب اقتصاد زیرزمینی منجر به کمبود نقدینگی شده است و می تواند نیروی تازه ای به تقاضای طلا بخشد.با بازگشت به اواخر 2015، دولت Modi تلاش کرده است با قرار دادن مالیات غیر مستقیم بر طلا، کالایی کردن پول با استفاده از طلا، صدور اوراق قرضه طلا، کنترل بیشتری بر بازار طلا داشته باشد. شایعاتی در اواخر سال مبنی بر اینکه دولت به دنبال محدود کردن ذخیره طلای خانوارهاست نیز وجود داشته است.
با این حال، کمبود نقدینگی و شاید ناگفته های اهداف بلند مدت در مورد این دخالت های دولت، هرگونه نگرانی در مورد نگهداری طلا را برجسته کند.
به یاد داشته باشید که جنگ ارز فقط در هند در حال وقوع نیست و من از این می ترسم که این جنگی باشد که تازه شروع شده است.
من فکر میکنم این شرایط تقاضا را به سوی ارز رمز نگاری شده(در حال حاضر بیت کوین) سوق می دهد که به طورچشم گیری در چند ماه گذشته افزایش یافته و در بالاترین سطح 3ساله(1000دلار) در حال معامله شدن است. اما اشتباه نکنید، بیت کوین یک دارایی امن تاثیر گذار نیست.
روز گذشته، Dan McCrum,، برای فایننشال تایمز مطلبی نوشت و بیت کوین را به یک طرح هرمی تشبیه کرد:
"پدیده بیت کوین تمام ویژگی طرح هرمی را دارد، که نیاز به یک هجوم ثابت تبدیل، برای بالا بردن قیمتها بر اساس وعده استفاده از آن در آینده دارد. در نهایت ارزش نهایی بیک کوین مشابه تمام طرح های هرمی برابر صفر خواهد بود."
بیت کوین به مشابه اعداد صفر و یک در کامپیوتر شما است و جایگزین طلای فیزیکی که می توانید در دست گیرید نمی شود. همین مساله می تواند برای طلا در مقابل دلاری که در حساب بانک یا کارگزاری شما وجود دارد نیز گفته شود.
این موضوع در مورد ETFهای طلا نیز صدق می کند و هیچ جایگزینی برای چیز واقعی وجود ندارد.
# با تشكر

6 2

تهرانی میگه :

تاریخ: 1395/10/17 ساعت 17:16


شاخص تغییرات ماهانه درآمد متوسط ساعتی آمریکا
رقم اعلامی : 0.4 %
رقم انتظار بازار: 0.3 %
رقم قبلی : 0.1 - %

شاخص مشارکت جمعیت به دنبال کار آمریکا
رقم اعلامی : 62.7 %
رقم قبلی : 62.6 %

شاخص تراز تجاری آمریکا
رقم اعلامی : 45.20B -
رقم انتظار بازار: 42.50B -
رقم قبلی : 42.40B -

شاخص مشاغل ایجاد شده در بخش خصوصی غیرکشاورزی آمریکا
رقم اعلامی : 144000
رقم انتظار بازار: 170000
رقم قبلی : 198000
۹۵/۱۰/۱۷ 17:04


شاخص نرخ بیکاری آمریکا
رقم اعلامی : 4.7 %
رقم انتظار بازار: 4.7 %
رقم قبلی : 4.6 %
شاخص مشاغل ایجاد شده در بخش غیرکشاورزی آمریکا
رقم اعلامی : 156000
رقم انتظار بازار: 178000
رقم قبلی : 204000اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا