سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام :

غرب زده ها اجازه ورود اسلام و انقلاب را به صنعت و بانکداری ندادند

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غرب زده ها که کشاورزی و صنعت و خدمات و بانکداری را اداره می کردند اجازه ورود اسلام و انقلاب را به این عرصه ندادند.

غرب زده ها اجازه ورود اسلام و انقلاب را به صنعت و بانکداری ندادند

 سردار محسن رضایی در یادواره شهدای تبلیغات که صبح امروز پنجشنبه در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه شهر خاطره های فراموش نشدنی، تاریخی، غیرت و ایستادگی و مردانگی است و مردم این خطه از ایران اسلامی همواره سرافراز بوده اند.

وی افزود: در دفاع مقدس در میان شهدا و جانبازان چهره های درخشانی وجود دارند که به جای سلاح آتش از قلم و بیان برای مبارزه با شیاطین بهره می گرفتند. سنگر ایمان می ساختند و خود در مقابل سلاح های آتشین دشمن بی سنگر بودند. ابزارشان قلم و بلندگو و پارچه هایی که روی آن ها الله اکبر و محمد رسول الله می نوشتند، بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه این شهدا مظلومیت را به گوش جهانیان می رساندند، گفت: شهدای عزیزی که کارشان تبلیغ بود و همان کار انبیا خدا را بر عهده داشتند. تبلیغات شغل انبیا، مصلحین و بزرگان دین و انسانیت بود. تبلیغات زبان حقیقت و باطل السحر شعرهای فتنه و شیطانی و ظلم بود و مبلغان ما دست خالی و امکانات کم تبلیغ می کردند.

رضایی تاکید کرد: واقعیت این است که جنگ ما و دفاع ما فرهنگی بود. امروز مبارزه ما نیز مبارزه فرهنگی است و دشمن هم همه نگرانی اش از این سلاح فرهنگی ماست. دشمنان از موشک ها ی ما نمی ترسند بلکه از الله اکبرهایی که از دل بر می خیزند می ترسند.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس همه جنگمان فرهنگی بود، گفت: در فیلم هایی که باقی مانده است، می بینید که امکانات نداشتیم،  رزمندگان از خانه ها اعزام می شدند و مادر بسیجی یک پیشانی بند یاحسین و یازهرا به پیشانی فرزندش می بست و او را می بوسید و می گفت که به جبهه برو. مبارزه و جنگ از در خانه ها و مقاومت از کوچه و خیابان ها و از همین بوسه های مادران و از این سربندها شروع می شد زیرا مبارزه ما فرهنگی بود.

وی با بیان اینکه مقاومت، نیت و قصد ما فرهنگی بود، گفت: ما آمده بودیم که صدای عدالت و عدالت خواهی را در دنیا به صدا در بیاوریم. ما آمده بودیم که با ظلم و ستم جهانی بجنگیم و ارزش های الهی را به جامعه خود برگردانیم. هم در انقلاب و هم در دفاع مقدس و امروز در مقاومت عراق، سوریه و فلسطین، مبارزه ما یک مبارزه فرهنگی بوده و هست.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اعزام رزمندگان به جبهه ها گفت: سوار اتوبوس ها که می شدند، اتوبوس ها همه پرچم ها داشتند و پرچم های الله اکبر از پنجره اتوبوس ها بیرون می آمد و از دورادور معلوم بود که اتوبوس ها به سمت جبهه ایران حرکت می کنند. علامت ها پرچم الله اکبر بود. وارد منطقه جنگی که می شدند، بلندگو به دست های تبلیغات جبهه و جنگ آن ها را به فضای معنوی می برد. روحانی سخنرانی می کرد، مداح مداحی می کرد، نقاش نقاشی می کشید، ایستگاه های صلواتی از رزمندگان پذیرایی می کرد.

وی گفت: جنگ، نبرد و مقاومت و نیت رزمندگان ما فرهنگی بود.  اگر به غیر از این بود چه خانواده و مادری حاضر است که ۳ – ۴ فرزند دلبندش را خودش روانه جبهه کند. چرا روشنفکران غرب زده از این سرمایه و نعمت الهی که به ایران آمده است، شکر و قدردانی نمی کنند.

رضایی با اشاره به اینکه عملیات ها با قرائت قرآن در جلسات فرماندهان، دعا و ذکر و رمزهای اسلامی شروع می شد و نام عملیات ها هم  مانند بیت المقدس و فتح المبین اسلامی بود، گفت: وارد خاکریز دشمن که می شدیم، با دشمن که مواجه می شدیم و آن ها را که اسیر می کردیم  همه اش فرهنگ، خدا، و قرآن بود جنگ ما از ابتدا تا انتها و از ظاهر تا باطن فرهنگی بود.

وی گفت: انقلاب، جنگ، مقاومت، دفاع ما فرهنگی است و ارزش ها ارزش های الهی و خدایی است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه آن هایی که روبروی ما بودند، ضد فرهنگ و ارزش ها بودند، گفت: چه کسانی از ابتدای انقلاب تاکنون روبروی ما ایستاده اند؛ رژیم شاه که یک رژیم پلید و کثیفی بود که تاریخ ایران از نام او شرمنده است و از وابستگی گرفته تا مسائل دیگر ضد اسلامی و اخلاقی داشت. صدام نیز آنقدر منفور بود که صاحبان او نیز نتوانستند آن را تحمل کنند. صهیونیست ها و وهابیت هم روبروی ما هستند.

وی گفت: آمدند یک تاکتیک خطرناک و فتنه عجیبی درست کردند که از شکل خود ما آدم درست کرده و روبرو ما قرار دادند. حتما شنیده اید که به دلیل پیشرفت های ژنتیکی در دنیا شبیه سازی می کنند و یک انسان را درست شبیه یک فرد دیگر درست می کنند. این ها آخرین تاکتیکشان این بود که یک گروهی را با شعارها و ادبیات ما درست کنند و روبروی ما به نام تکفیری ها قرار دهند.

رضایی با بیان اینکه اولین بار ما بودیم که الله اکبرها را در جبهه به صدا در آوردیم، گفت: همان الله اکبرها را به زبان یک سری از متهجرین گذاشته و آن ها را از نقاط مختلف دنیا در سوریه جمع کردند و گفتند به مرز وارد شوید و به کرمانشاه نزدیک شوید و از کرمانشاه عبور کنیم و کردستان و شهرهای ایران را بگیرید و این ماجرای انقلاب اسلامی را تمام کنید چون ما دیگر نمی توانیم صداهای عدالت خواهی و ارزش های الهی را از ایران بشنویم.

وی با بیان اینکه آن ها را به شکل خود ما در آوردند و الله اکبر می گفتند، گفت: این آخرین فتنه آن ها بود و بعد هم به زبان آن ها و به دست ها بدترین کارها، حرف ها و جنایت ها را در منظر عمومی دنیا انجام دادند که یک چهره کثیف و ناراحت کننده ای از اسلام از بین ۷ میلیارد انسان روی کره زمین درست کنند. آخرش آمدند و این را جلوی ما گذاشتند. گفتند که حالا با بمب الله اکبرها خاموش نمی شود و با این رسانه ها و ماهواره ها هم نمی توانیم کاری کنیم، از جنس خودشان آدم هایی درست کنیم و این ها را بفرستیم. هر چند بخش عظیمی از تفکفیری ها از بین رفته اند اما هنوز هم این حیله هست.

وی تاکید کرد: یک گوساله سامری درست کرده بودند تا حتی جهان اسلام را به جان همدیگر بیاندازند. شیعه و سنی، عرب و فارس را روبروی هم قرار دهند. شاید این توطئه که در این ۵-۶ سال اخیر در جهان اسلام به وجود آمده پیچیده ترین فتنه و حیله بزرگی است که در طول تاریخ شیطان و جنگ باطل با حق اتفاق افتاده است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه حقیقت را کسی نمی تواند بپوشاند، گفت: بدترین فتنه را که با زبان فرهنگ به جان فرهنگ آمده بود، اسلام علیه اسلام آمده بود، قرآن علیه قرآن آمده بود، مسلمان علیه مسلمان آمده بود، این آخرین فتنه به لطف پروردگان متعال در حال پایان یافتن است و آخرین نفس های خودش را می کشد و به فضل پروردگارمتعال بعد از این فتنه وحدت بزرگی در جهان اسلام شکل خواهد گرفت و بار دیگر شفافیت و ضلال بودن و صداقت ملت ایران در تارک قله های جهانی خواهد درخشید.

رضایی گفت: در این حادثه اخیر همه ما باید شکر گزار ولی مان باشیم که با حکمت و شجاعت و درایت و دقت ملت ایران و جهان اسلام را هدایت کرده و از ملت های مظلوم عراق، سوریه و یمن حمایت کرد و این فتنه بزرگ از بین رفت و معلوم شد که فرهنگ ما یک فرهنگ اصیل، پایه دار و قوی است که حتی با بدترین فتنه ها هم کسی نمی تواند علیه اش قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در بعد تبلیغات از عجایب دیگر دوران ما که هنوز جریان دارد این است که صاحبان سرزمین ها را اشغالگر و اشغاگران را صاحبان سرزمین های دیگران می کنند. تبلیغاتی که امروز در فلسطین و علیه فلسطینی ها جاری است، یک عده اشغالگر رفته اند فلسطین را اشغال کرده اند و حالا صحبت از این می کنند که ۲ دولت باید در این سرزمین باشد. اشغالگران اگر بتوانند با ورود به یک کشوری مشروعیت پیدا کنند، اساس زندگی در همه دنیا از بین می رود، نظم سیاسی در دنیا به هم می ریزد. اگر مشروعیت را می توان با ظلم، زور و ستم به دست آورد که اساس اداره جوامع از بین می رود و بقیه هم می خواهند همین کار را می کنند و به کشورها دیگر لشگر کشی کرده و بگویند صاحب اصلی ما هستیم.  

رضایی تاکید کرد: در روز روشن تبلیغات دنیا از این حرکت حمایت و پشتیبانی می کند. ۷۰ سال است که این جریان دارد و در ۷۰ سالی که صهیونیست ها فلسطین را اشغال کرده اند، تمام بلندگو های تبلیغاتی دنیا از آن ها حمایت می کنند. آدم می  کشند، انفجار انجام می دهند، بمب می گذارند، قتل عام تبلیغات جهانی از آن ها حمایت می کند.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در رابطه با جنگ خود ما نیز، رژیم صدام با هواپیماهای فرانسوی حلبچه را بمباران کردو صدها زن و مرد شهید شد و هزاران نفر مجروح شدند، چند روز اول چیزی نمی گفتند بعد آمدند خبرنگاران خارجی را آوردیم و با مردم حلبچه مصاحبه کردند، یک عده بهت زده شده بودند. یک عده از این خبرنگاران خارجی گریه می کردند، فیلم تهیه کردند و رفتند در خارج اما می گفتند کاری نکنید که باعث پیروزی ایران شده و روحیه صدام از دست برود. فیلم ها را جمع کرده و سانسور کردند.

رضایی در ادامه با اشاره جنگ غزه گفت: از زمین و آسمان به غزه حمله می شد و ۵۰۰ کودک کشته شد. تبلیغات دنیا پشت سر اسرائیل بود. امروز هم در یمن چند هزار نفر زن و مرد کشته شده و حتی هواپیماهای سعودی پمپ بنزین ها را بمباران می کند، که مردم سوخت نداشته باشد، پل ها و تانکرهای آب را می زند ولی تبلیغات دنیا پشت سر سعودی ها می رود. چهره حق را باطل نشان می دهند و چهره باطل را حق نشان می دهند. جنگ تبلیغاتی عجیبی در دنیاست

وی گفت: در داخل کشور خود ما امنیت، استقلال و  آزادی ها را نادیده می گیرند و مشکل فقر و بیکاری را به جای اینکه به گردن خودشان بیاندازند، به گردن نظام جمهوری اسلامی می اندازند. فقر بیکاری در ایران یا مربوط به تحریم هاست یا مربوط به هواداران تحریم کنندگان ایران یعنی لیبرال ها و تکنوکرات هاست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر در ایران بیکاری و تورم و فقر هست، این مربوط به شهدا و رزمندگان، علما و روحانیت و جمهوری اسلامی است یا مربوط به تحریم کنندگان و دوستان آن ها در کشور که در این ۴۰ سال اقتصاد ما عمدتا دست همین ها بوده است.

رضایی در ادامه با بیان اینکه هنوز انقلاب و اسلام وارد اقتصاد در کشور ما نشده است، گفت: کشاورزی، صنعت، خدمات، بانکداری ما یک نظام سرمایه داری غرب زده است که خود غرب زده ها تاکنون آن را اداره کرده اند و اجازه نداده اند که اسلام و انقلاب وارد آن شود. بعد همین مشکلات را با تبلیغات و فضای مجازی به جمهوری اسلامی نسبت می دهند

وی گفت: شما اجازه بدهید ایمان و تقوا وارد اداره اقتصاد، صنعت و کشاورزی شود، آن وقت ببینید که چه اتفاقی می افتند. بیش تر از برد موشک های ما که ۲ هزار کیلومتر می رود و هدف ها را دقیق می زند، خودرو سازی، صنعت و کشاورزی ما بیش از موشک سازی ما پیشرفت خواهد کرد اما با تبلیغات مشکلاتی که خودشان عاملش هستند، به گردن جمهوری اسلامی، نظام و نیروهای انقلاب می اندازند.

وی اضافه کرد: این وضع تبلیغات در خارج و داخل کشور، ماهواره ها، رسانه ها و سایت ها است. بنابراین چرا ما نیاییم روی همان ارزش ها و فرهنگ خودمان محکم تر بایستیم و هر چه به ما حمله بیش تری بشود مسئله را جدی تر بگیرم و پافشاری را روی ارزش ها بیشتر کنیم. امروز روزبازگشت به ارزش های انقلاب است. امروز روز وحدت نیروهای انقلاب است. امروز روز انسجام همه دلسوزان نظام جمهوری اسلامی پیرامون رهبر عزیزمان است. امروز باید ید واحده تشکیل دهیم و روی ارزش ها بیاستیم.

رضایی در ادامه گفت: عده ای که فکر می کنند ما به دنبال پست و مقام هستیم، کوته نظر هستند.  ما دنبال ارزش ها هستیم و پست و مقام ما شهادت و جانبازی است. به ما حمله نکنند و بگویند که این نیروهای انقلاب به دنبال پست و ریاست هستند، همه پست ها و ریاست ها مال شما، شهادت و جانبازی را به ما بدهید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: امروز روز بازگشت به ارزش ها و روز جدی گرفتن فرهنگ، اخلاق، برادری، تقواست. تنها رمز موفقیت ما در مسئله اقتصاد و تجارت و سیاست خارجی و داخلی این است که دوباره از ارزش ها و فرهنگ شروع کنیم. این منشا اصلی انرژی و اقتدار ماست و به فضل پروردگار متعال و زیر سایه رهبر عزیز و فرزانه مان در سال ها و دهه های آینده باز هم نمایش باشکوهی از پیشرفت های انقلاب اسلامی خواهد بود.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا