سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
مسئول برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر کیش اعلام کرد؛

گام جدی برای نمایشگاه بعدی طلا و جواهر کیش/ کیش به قلب طلا و جواهر منطقه تبدیل خواهد شد

سایت طلا : مجری دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش ضمن تشکر از همه مشارکت کنندگان و حامیان این نمایشگاه، از برنامه ریزی برای برگزاری قوی نمایشگاه سوم طلا و جواهر کیش خبرداد.

گام جدی برای نمایشگاه بعدی طلا و جواهر کیش/ کیش به قلب طلا و جواهر منطقه تبدیل خواهد شد

محمود بندرچی برگزارکننده نمایشگاه طلا و جواهر کیش با بیان تقدیر از شرکت زرین و سایت طلا به عنوان بهترین حامی این نمایشگاه برای انعکاس آن، از همه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی تشکر کرد.

وی با اعلام اینکه نمایشگاه سال آتی از نظر کیفی و کمی گسترش خواهد یافت افزود: در برنامه ریزی برای نمایشگاه سوم ارتباطات خوبی برقرار شده و با انعقاد قراردادهایی با کشورهایی مثل تایلند، ترکیه و ... سال آینده پاویون خوب و بزرگتری از کشورهای دیگر خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن در گفتگو با سایت طلا خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد تجاری کیش و گمرک و سایر سازمانها، آمادگی دارند که بستر ایجاد شده را به نقطه مطلوب برسانند.

بندرچی با بیان اینکه آرزوی قلبی ما این است که کیش قلب طلا و جواهر منطقه گردد تصریح کرد: وجه تمایز نمایشگاه نمایشگاه کیش همراه با فروش بودن آن است ودوستان فروشنده تخفیف های خوبی را در آن ارائه می کنند که این تخفیف ها برای بازدیدکنندگان جذاب بوده و همه لحظه شماری می کنند که بهترین خرید و بهترین استفاده از آن بعمل آید.

مجری نمایشگاه طلا و جواهر کیش در خاتمه به همه تولیدکنندگان و برندهای طلا و جواهر کشور توصیه کرد که حتماً کیش را یکی از گزینه های خود برای حضور قرار دهند که شرایط خوب و مناسبی در آن فراهم شده است.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا