سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

نمایشگاه دوم طلا و جواهر کیش به کار خود پایان داد

سایت طلا : دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش روز گذشته به پایان رسید تا عملکرد نسبتاً موفقی را کارنامه خود ثبت کرده باشد.

نمایشگاه دوم طلا و جواهر کیش به کار خود پایان داد

به گزارش سایت طلا شب گذشته چراغهای دومین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر کیش پس از 4 روز برپایی خاموش شد و در این مدت این نمایشگاه به محلی برای ارتباط بین اهالی طلا و جواهر و دوستداران این صنعت تبدیل شده بود.

این نمایشگاه که به گفته مسئولان آن با رشد 100 درصدی تؤام بوده است توانست در دومین سال برگزاری خود توجه جمع زیادی از فعالان صنعت طلا و جواهر را به خود جلب کند.

جزیره زیبای کیش که منطقه ی آزاد تجاری محسوب می شود پتانسیل سرمایه گذاری برای تولید و صادرات طلا و جواهر را به خوبی داشته و می تواند به قطب این صنعت در کشور محسوب گردد.

جسارت در برگزاری این نمایشگاه در منطقه ای که در این زمینه فعال نبوده و تثبیت نمایشگاه طلا و جواهر در این جزیره را می توان از موفقیت های مهم و بازر دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش عنوان کرد.

گرچه عدم حضور مسئولین منطقه آزاد کیش در مراسم افتتاحییه مورد سوال بسیاری از شرکت کنندگان این نمایشگاه بود ولی حضور کمرنگ همکاران صنف طلا و جواهر کشور در نمایشگاه کیش مهمترین چالش نمایشگاه امسال بود.

اما به هر حال دومین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر کیش عملکرد خوب و قابل دفاعی را در موقعیتی که این صنف در رکود قرار گرفته به خود اختصاص داد، که مسلماً این نمایشگاه می تواند در سالهای آتی رشد قابل توجهی را به دست آورد.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا