دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

پیش بینی 4 بازار در گزارش چشم انداز سال 94 سایت طلا

سایت طلا : تحلیل و بررسی بازار و ارتباط بازارهای مختلف باهم برای بسیاری از سرمایه گذاران مهم و ضروری است و دورنمایی واضح از آینده بازار و مذاکرات هسته ای می تواند در سرمایه گذاری در بازار کم ریسک کمک کند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر


آیا می خواهید در بازار مسکن سرمایه گذاری کنید؟ نظر کارشناسان را در مورد بازار طلا و ارز می خواهید؟
سرمایه گذاری در بازار سرمایه در سال جدید پر بازده هست؟
اینها همه سئوالاتی است که سرمایه گذاران از خود می پرسند و به دنبال پاسخ هستند.

تحولات بازارهای مالی ایران در سال گذشته چنان پر چالش و پرافت و خیر بوده که اکثر سرمایه گذاران را در تصمیم گیری با مشکل مواجه ساخته است.

بازارهای سرمایه گذاری همچنان در کشورمان با افت و خیزهای معمول و نوسانات خاص همراه است، و برای شناخت بازاری پرسود و پربازده، نیاز به تحلیل و پیش بینی روند بازار است.

سایت طلا، با بهره گیری از نظر متخصصان و تحلیلگران بازار، و همچنین با توجه به جایگاه رسانه ای خود و با استفاده از گفتگوی مسئولین و کارشناسان حوزه بازارهای مالی و سرمایه، اقدام به انتشار گزارش 80 صفحه ای «چشم انداز بازار در سال 94» نموده است.

این گزارش که تحلیلی از روند فعلی و آینده بازارهای "طلا و سکه"، " ارز"، "مسکن" و "بورس" است، نگاهی تخصصی به بازار دارد، و می تواند در قامت یک مشاور در کنار فعالان اقتصادی قرار گیرد.

از ویژه گیهای این گزارش سادگی، اختصار، و جامع بودن برای کلیه اقشار جامعه، بالاخص فعالان حوزه های طلا، ارز، مسکن و سرمایه می باشد.

در این گزارش تحلیلی از مسئولین و کارشناسان اقتصادی، از بازار سال 94 و پیش بینی ایشان از روند بازار در این سال ارائه شده است که می تواند برای سرمایه گذران جذاب باشد.

بهای این تحلیل پیش بینی جامع 70 هزار تومان می باشد که علاقه مندان و دوستداران بازارهای پولی و مالی می توانند پس از واریز این مبلغ به شماره حسابی که در ذیل آمده با شماره تلفن 51042245-021 تماس حاصل نموده تا مراحل ارسال این گزارش برای ایشان فراهم گردد.

شماره حساب: 4452637464 بانک ملت (بنام احمدجعفری)
شماره کارت: 5045 0499 3372 6104 ( بانک ملت، بنام احمدجعفری)
شماره شبا: 64 6374 4452 0000 0200 0120 90 IR


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا